Teknoloji

Xiaomi, AloT çalışmalarını tanıttı: Sürprizler var

Xiaomi, eğlence ve akıllı yaşamı temel alan AloT çalışmalarını tanıttı. Tanıtılan çalışmalar arasında Xiaomi Buds 4 Pro, Xiaomi Watch S1 Pro ve Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra yer alıyor. Teknoloji dünyasında oluşturduğu ekosistem ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen Xiaomi, tanıttığı bu üç çalışma ile adından söz ettirmeyi başardı.

XIAOMI İZLE 4 PRO

Gücünü yeni tasarımından alan Xiaomi Watch S1 Pro, telefonunuza bakmadan işlerinizi halletmenizi sağlıyor. Şık görünümü ile tarzınıza bir yenilik daha katacaksınız.

Cihaz 1.47 inç ekrana sahip. Serinin bir diğer saati olan Watch S1 akıllı saat ise 1,3 inçlik bir ekran kullanıyor. Cihazın Pro modeli 480 x 480 piksel çözünürlüğe sahip. 326 ppi özelliği bulunan cihaz, parlaklığı ile gün ışığında yüksek performans sunacak. Cihaz 5 ATM basınca kadar su altında da çalışabilmektedir.

500 mAh bataryası sayesinde 10 dakika şarjda bırakılan cihaz, iki gün açık performans sunacak.

XIAOMI BUDS 4 PRO

Yüksek ses kalitesine sahip olan kulaklık, 990kbps seviyesinde bilgi aktarımı sağlıyor. Sony’nin LDACTeknolojiyi kullanan Xiaomi, kullanıcıları müzik dinlerken istenmeyen gürültülerden kurtaracak.

XIAOMI ELEKTRİKLİ SCOOTER 4 ULTRA

Xiaomi, oluşturduğu ekosistem ile kullanıcıların hangi Xiaomi modelini kullanırlarsa kullansınlar aynı konforu hissetmelerini sağlamayı amaçlıyor. Elektrikli scooter’da 10 inç Xiaomi DuraGel lastikler kullanılıyor. Bu artık engebeli yüzeylerde daha rahat bir kullanım sağlayacak ve kullanıcıların güvenliği sağlanmış olacaktır.

KAYNAK: HABER7

cinarcik-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu