Haber

Televizyon programında karısını öldürdüğünü itiraf eden koca tutuklandı

18 Ağustos 2022’den beri haber alınamayan Mine Kocadağ’ın cesedinin bulunmasıyla ilgili olarak Denizli’nin Pamukkale ilçesinde gözaltına alınan koca tutuklandı.

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından İstanbul’da bir televizyon stüdyosunda gözaltına alınan Mithat Kocadağ’ın (31) emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Adliyeye sevk edilen zanlı, basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı.

Zanlı çıkarıldığı hakim tarafından tutuklandı.

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi morgunda yapılan ön otopside Mine Kocadağ’ın boğularak öldürüldüğü, boğazına havlu bağlı olduğu öğrenildi.

Kadının cenazesinin yarın toprağa verileceği belirtildi.

Etkinlik

Pamukkale ilçesine bağlı Gözler Mahallesi’nde ikamet eden Mithat Kocadağ (31), eşi Mine Kocadağ (25) için 18 Ağustos 2022’de kayıp başvurusunda bulundu. Bu süre içinde yapılan aramalardan bir sonuç çıkmadı.

Televizyon programına katılan Mine Kocadağ’ın ağabeyi Tayfun Koç, ağabeyinin eşi Mithat Kocadağ’ın hayatını kaybettiğini, cenazenin ağabeyinin bulunduğu Karahayıt Mahallesi’ndeki otelin yanına defnedilmiş olabileceğini iddia etti. hukuk çalışır, ya da orada bir kanalizasyona atılır.

Aynı programa katılan Mithat Kocadağ ise tezleri reddederek eşinin başka kişiler tarafından öldürülmüş olabileceğini savundu.

Soruşturma kapsamında Mithat Kocadağ’ın cep telefonu kayıtları incelendi. Mine Kocadağ’ın kaybolduğu gün, otellerde kullanılan termal suyun çıktığı kanalizasyon hattının bulunduğu bölgede Mithat Kocadağ’ın cep telefonunun sinyal verdiği belirlendi.

Cumhuriyet Başsavcılığının kararıyla 17 Ocak’ta kanalizasyon hattında arama yapıldı ancak sonuca ulaşılamadı. Daha sonra polis ve jandarmanın dedektör köpeklerinin işaret ettiği aynı bölgede bir süre iş makineleriyle kazı yapılmasına rağmen kayıp bayana dair hiçbir iz bulunamadı.

Dün Mine Kocadağ’ın televizyon programında eşinin itirafı üzerine çalıştığı otelin arazisinde çuval içinde cansız bedeni bulundu.

Zanlı Kocadağ’ın ilk ifadesinde, arbede sırasında yere düşerek hayatını kaybeden eşini banyoya götürüp havluyla sardığı ve ardından konutta koltuğun altına sakladığı öğrenildi. iki gün boyunca, sonra bir çuvala koyup çalıştığı eski otelin yerine attı ve üzerini ağaç modülleriyle kapladı. ????

guneyhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu