Haber

Sarsıntı bölgesinde tepkisel yıkım! Yarı iyi araçları hurdaya mı sattılar?

  • News7 – ÖZEL

Kahramanmaraş, yıkıcı depremlerden en çok zarar gören illerin başında geliyor. Adıyaman‘ile ilgili Gölbaşıİlçede enkaz kaldırma çalışmaları devam ediyor.

İMHA FİRMASINDAN SKANDAL! ZAFERİ ÜZERİNE ZAFER EKLEDİLER

Gölbaşı’nda Zübeyde Hanım Caddesi ile Gazi Caddesi’nin kesiştiği noktada bulunan binada skandal yaşandı. yıkımgerçekleştirillen. yıkım ekibiVatandaşların mağduriyetinin üstüne depremzedelerin mağduriyeti de eklediği belirtildi.

KISMEN HASARLI ARAÇLAR YAPILDI

yıkım sırasında firma ihaleyi kazandıvatandaşlar depremde kısmen hasar gören araçlar hasar gördü. belirtildi. Yıkım ekibinin yarısının sağlam araçları tamamen imha ettiği öğrenildi.

Bölgedeki vatandaşların kameralarına yansıyan görüntülerde, Araçların yarısı balkon altındaÜzerindeki enkazı yıktıkları görüldü.

“ARAÇLARI HURDALARINI ALMAK İÇİN TESLİM EDİYORLAR” İDDİASI

Bölgedeki vatandaşların tepkisini çeken yıkım grubu, ‘ bir kısmı sağlam olan araçların hurdalarını almak için enkazı yıktılar.‘ önerildi.

Vatandaşların iddiasına göre araç sahiplerinin aracı enkazdan çıkarırken zorlandıkları da belirtildi.

HİÇBİR ÖNLEM ALMIYORLAR

Görüntülerde şirketin yıkım alanında herhangi bir önlem almadığı görüldü. Rastgele şerit çekilmediği ve yolların kapatılmadığı da vatandaşın kamerasına yansıdı.

SULAMA ARAÇLARI YOKTU

Asbest ve zehirli tozların çevredeki vatandaşlara zarar vermemesi için sulama aracı bulundurduğu belirtilen yıkım firmasının buna da uymadığı görüldü.

KAYNAK: HABER7

caycumaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu