Haber

AK Parti Milletvekili Biçer: 28 Mayıs Türkiye Yüzyılının kapılarını aralayacak

Simav ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla gündeme gelen AK Parti Kütahya Milletvekili Adil Biçer, 28 Mayıs tarihinin Türkiye’nin asrın kapılarını geriye açacak gün olduğuna dikkat çekti.

28. Dönem Milletvekili seçimlerinde AK Parti Kütahya’dan milletvekili seçilen Adil Biçer, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Kulat ve örgüt üyelerinin katılımıyla Simav ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Milletvekili Adil Biçer yaptığı açıklamada, 28 Mayıs tarihinin Türk Asrı’nın kapılarını arkalara açacak gün olduğunu vurgulayarak, “Tüm vatandaşlarımız ve esnafımızla bütünleşerek, aşkla, aşkla ve inançla çalışacağız, hemşehrilerimizle yüz yüze, gönül gönüle her zaman birlikte büyük bir zafer inşa edeceğiz.İlçe Muhtarımız Ahmet , muhtarlarımızla birlikte ilçemizde esnafımızı ziyaret ederek halkımız ve esnafımızla samimiyet ve sohbet dolu keyifli bir gün geçirdik. Kulat ve Teşkilatı üyelerimiz, “Her bireyin ve her meslek grubunun inançla yaşadığı bir ülke demektir. Esnafımızla, sanatkarımızla, çalışanımızla, toplumumuzu oluşturan her bireyle her zaman bir ve beraberiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu