Haber

Kılıçdaroğlu, Saldırıya Uğrayan İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığını Ziyaret Etti. Akşener, Kılıçdaroğlu’na “Cumhurbaşkanım” Dedi

Millet İttifakı Başkan Adayı ve CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, silahlı saldırıya uğrayan YETERLİ Parti’nin İstanbul İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e geçmiş olsun dileklerini iletti. Akşener’in görüşmede Kılıçdaroğlu’na “Cumhurbaşkanım” diye hitap etmesi dikkat çekti.
İstanbul Zeytinburnu’ndaki İYİ Parti İl Başkanlığı’na bu sabah silahlı saldırı düzenlendi. Binaya iki kurşunun isabet ettiği saldırıda ölen ya da yaralanan olmadı.
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, saldırının gerçekleştirildiği İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek Meral Akşener ile görüşerek geçmiş olsun dileklerini iletti.
İYİ Parti basına kapalı yapılan görüşmeye ilişkin görüşlerini paylaştı. Akşener, Kılıçdaroğlu’na “Hoş geldin Başkan” diyerek oturacağı yeri gösterdi.
Görüşmede İYİ Parti’ye yeni katılan eski futbolcu Gökhan Zan da hazır bulundu. Akşener, Kılıçdaroğlu ile yaptığı sohbette Gökhan Zan’a atıfta bulunarak, “İnsanlar hangi görüşten, hangi aidiyetten olursa olsun sevilir, saygı duyulur ve rol model olunur. Sporcular bu yüzden böyledir. Sana olan sevginin, sempatinin böyle olmakla, böyle olmakla alakası yok. Bu birleştirici bir unsur, güzel bir şey” dedi.

Kaynak: ANKA / Yeni

tekmanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu